workshop

Forum for Nidaros Håndbuelag
Post Reply
dansken
Bueskytter
Posts: 39
Joined: 25 Aug 2007, 14:51
Location: Trondheim

workshop

Post by dansken »

Lørdag den 3. oktober avholdes høstens workshop på Stabursmoen skole. (for rutebeskrivelse se http://www.handbue.org)Her blir det anledning til alt fra større mekkeprosjekter til bare en hyggelig part om buer over en kaffekopp. Vi starter kl 10.00 og holder på til ut på kvelden, så det er fult mulig å komme litt seinere.
User avatar
Jorarn
Mester
Posts: 262
Joined: 09 Jan 2006, 17:14
Location: Trondheim

Re: workshop

Post by Jorarn »

Noen bilder fra vårt første heldags mekketreff.
Takk til alle som var med, både gamliser og ferskinger, blandings er best ;-)
Vi håper å få til ett til før julestria setter inn, følg med her på forumet og på våre nettsider.

Image

Image

Image

Image

Image
-Joachim-
“Only those who have to do simple things perfectly will acquire the skill to do difficult things easily” Friedrich von Schiller
aci manager
Nybegynner
Posts: 2
Joined: 26 Jul 2012, 15:00
Bosted: Levanger

Re: workshop

Post by aci manager »

Hei,

Vet ikke om dette hører hjemme her, men jeg har en masse stoofer som ull, linm silke, bomull osv som kan kjøpes for å lage klær av. Har solgt en del av metervarene på Stiklestad, Trondheim ,hAMAR OG tØNSBERG FOR NOEN ÅR SIDEN. Bl.a kinasilke, merinoull og en del silkeskjerf, silkeputetrekk osv som vikingene tok med seg hjem fra andre steder.

Skulle dette være av interesse, send mail til vistho2002@yahoo.no, eller ring 47 35 32 63.

Øystein
Post Reply